RU
30.01.2015, 16:12

У Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортаж

У Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортажУ Києві бійці Айдара пікетували Міноборони: фоторепортаж
Сьогодні в Києві близько 50 бійців батальйону Айдар перекрили Повітрофлотський проспект біля Міністерства оборони з вимогою не розформовувати їх підрозділ. За даними протестуючих, 29 січня міністр Степан Полторак  нібито видав директиву про розформування батальйону Айдар. Крім того, бійці заявляють, що Міноборони призначило нового командира батальйону, який вже здійснив низку кадрових призначень. Незгодні з такими рішеннями, айдарівці заблокували рух на проспекті, у зв'язку з чим утворилася величезна пробка.

Заступник міністра Петро Мехед, який вийшов до протестуючих запевнив, що батальйон не розформовують, проте, за словами бійців, офіційно Айдара вже не існує. Намагаючись проникнути всередину будівлі, бійці зняли вхідні двері. Пізніше командир батальйону, народний депутат Сергій Мельничук повідомив, що бійці розходяться, щоб зібратися знову в понеділок, 2 лютого, о 12:00.

На сайті Міноборони оперативно повідомили, що в батальйоні Айдар відбуваються "організаційні зміни", які жодним чином не торкнуться особовий склад підрозділу. У відомстві уточнили, що зміни торкнуться лише перереєстрації номерів військової частини та заміни печатки. Передбачається, що це унеможливить зловживання печаткою і документами, які раніше були загублені і "можуть стати інструментами в махінаціях окремих особистостей".

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне