UA
24.06.2016, 16:03

У Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідків

У Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідківУ Донецьку біля моргу прогримів вибух: фото і відео наслідків
Сьогодні в центрі окупованого Донецька на території лікарні стався вибух. Про це повідомляється на сайтах проросійських бойовиків.

В результаті вибуху ніхто з людей не постраждав, осколками пошкоджено будівлю моргу і стояли поруч легкові автомобілі, які стояли поруч.

Самі бойовики називають подію спробою замаху на одного з російських терористів на прізвисько Моторола (громадянин РФ Арсеній Павлов). Про це сказав ватажок бандформування ДНР, який прибув на місце вибуху, маріонетка Кремля

Олександр Захарченко.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне