RU
08.09.2014, 12:32

У Чорному морі проходять навчання ВМС України та США

У Чорному морі проходять навчання ВМС України та СШАУ Чорному морі проходять навчання ВМС України та СШАУ Чорному морі проходять навчання ВМС України та СШАУ Чорному морі проходять навчання ВМС України та СШАУ Чорному морі проходять навчання ВМС України та СШАУ Чорному морі проходять навчання ВМС України та СШАУ Чорному морі проходять навчання ВМС України та СШАУ Чорному морі проходять навчання ВМС України та СШАУ Чорному морі проходять навчання ВМС України та США
У північно-західній частині Чорного моря стартували двосторонні навчання Військово-морських Сил Збройних Сил України та ВМС США "Сі Бриз-2014", які триватимуть з 8 по 10 вересня.

За даними прес-служба Міноборони, мета навчань - проведення міжнародної операції з встановлення та забезпечення зони безпеки судноплавства в кризовому районі.

Навчання пройдуть відповідно до програми двостороннього співробітництва між міністерствами оборони України та США, відповідно до плану на 2014 рік, затвердженим указом президента України від 25 березня поточного року.

Крім України і США, очікується участь в навчаннях кораблів Іспанії, Канади, Румунії та Туреччини. Всього в навчаннях повинні взяти участь 12 кораблів і суден забезпечення, в тому числі 5 кораблів і суден від ВМС ЗС України і 2 корабля від Державної прикордонної служби України.

Також до заходів будуть залучені літаки і вертольоти морської авіації українських ВМС. Ряд країн направили на вчення військовослужбовців в якості спостерігачів - Грузія, Королівство Норвегія, Королівство Швеція, а також Франція.

План навчань не передбачає проведення наземної фази, а також заходу в порт Одеси чи порти інших міст України іноземних кораблів.

Фото: Міністерство оборони

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне