RU
14.05.2019, 11:56

У Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фото

У Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фотоУ Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фотоУ Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фотоУ Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фотоУ Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фотоУ Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фотоУ Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фотоУ Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фотоУ Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фотоУ Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фотоУ Києві вимагали відставки "токсичних" Луценка й Авакова: фото

У Києві під будівлею Генпрокуратури представники Центру протидії корупції та громадські активісти провели акцію "Обережно, токсичні!" проти глави ГПУ Юрія Луценка  та голови МВС Арсена Авакова.

На думку присутніх людей, обидва топ-чиновника занадто забруднилися на посадах, а тому повинні не просто піти, а й "понести відповідальність". Обом інкримінують покривання корупціонерів, саботаж розслідувань нападів на активістів, а також пробуксовку слідства за злочинами минулої і нинішньої влади.

Тільки з 2017 року в Україні здійснили понад 55 атак на активістів і журналістів, з них чотири - це вбивства. Замовників не покарано.

Громадські організації подали заявку на включення Авакова і Луценка до Глобального акту Магнітського (закон про персональні санкції США).

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне