RU
06.06.2011, 14:49

У гостях в Януковича: як журналісти їздили у "Межигір’я"

У гостях в Януковича: як журналісти їздили у "Межигір’я"У гостях в Януковича: як журналісти їздили у "Межигір’я"У гостях в Януковича: як журналісти їздили у "Межигір’я"У гостях в Януковича: як журналісти їздили у "Межигір’я"

Близько 60-ти журналістів сьогодні з самого ранку зібралися під резиденцією Віктора Януковича у Межигір’я, яку президент обіцяв показати пресі ще рік тому. Біля входу їх зустріли співробітники міліції і глава сільради, а президент так і не вийшов.

Кортеж Януковича приблизно о 9:05 виїхав з резиденції "Межигір’я", не зупинившись перед журналістами. Після цього до них підійшла прес-секретар Януковича Дарка Чепак, яка пояснила, що служба безпеки забороняє зупинятися кортежу по шляху.

До того ж Чепак повідомила, що, дізнавшись про намір журналістів всупереч рішенню суду зібратися під "Межигір’ям", вона вирішила прийти і привітати їх із професійним святом. З машини Чепак дістала великий букет троянд і відкрила багажник, в якому був торт. Але всі ЗМІ відмовилися приймати як троянди, так і торт, зазначивши, що чекають від президента іншого привітання у День журналіста - виконання його обіцянки показати їм "Межигір’я", а також проведення широкої прес-конференції для всіх ЗМІ.

У результаті букет і торт Чепак виклала з машини і залишила біля входу в резиденцію президента. До того ж вона повідомила, що сьогодні Янукович планує привітати журналістів з їхнім святом, і його привітання буде оприлюднено на офіційному сайті.

Пізніше на сайті президента справді з'явилося привітання журналістам. "Влада буде робити все для подальшого розвитку свободи преси в Україні", - сказав він, додавши, що журналістика в Україні стала "барометром розвитку демократичних процесів, санітаром, який допомагає очищати суспільство від всіх негативних явищ, значущим помічником у боротьбі з корупцією".

Нагадаємо, в понеділок, 6 червня, в День свого професійного свята журналісти з громадського руху "Стоп цензурі!" планували провести мирну акцію в селі Нові Петрівци біля в'їзду в резиденцію президента. Журналісти хотіли вимагати виконання обіцянки президента показати їм "Межигір’я". Пізніше Київський окружний адмінсуд задовольнив позов Новопетрівскої сільради Вишгородського району Київської області про заборону на проведення акції руху "Стоп цензурі!" у резиденції президента.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>
Приватизація "Межигір’я": добірка новин>>>
Свобода слова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне