29.12.2015, 15:46

Турчинов ознайомився із засобами ППО приватних виробників

Турчинов ознайомився із засобами ППО приватних виробниківТурчинов ознайомився із засобами ППО приватних виробниківТурчинов ознайомився із засобами ППО приватних виробниківТурчинов ознайомився із засобами ППО приватних виробниківТурчинов ознайомився із засобами ППО приватних виробниківТурчинов ознайомився із засобами ППО приватних виробників

На думку секретаря РНБО, недержавна складова ВПК - стимул поліпшення якості військово-технічної продукції

Секретар Ради національної безпеки і оборони України  Олександр Турчинов переконаний, що розвиток конкуренції у військово-промисловому комплексі буде стимулювати поліпшення якості і сприяти зниженню ціни військово-технічної продукції. Про це він сказав у ході ознайомлення з продукцією недержавного науково-виробничого підприємства Аеротехніка-МЛТ, що спеціалізується на виробництві засобів протиповітряної оборони, повідомляє прес-центр РНБО.

За словами Турчинова, під час планомірного знищення Збройних Сил України, яке відбувалося безпосередньо на початку 2014 року, "найбільше постраждала саме система протиповітряної оборони нашої країни".

"Тому відновлення потенціалу ППО визначено на 2016 рік Радою національної безпеки і оборони пріоритетним завданням для нашої держави", - підкреслив він.

Він зазначив, що Аеротехніка-МЛТ здійснює модернізацію і виробництво складних комплексів за стандартами НАТО, "співпрацюючи з країнами-членами альянсу". "Жодної запчастини, жодної елементної бази російського виробництва на цих комплексах не використовується", - заявив секретар РНБО, додавши: "Це для нас принципово важливо".

Важливим аспектом, за словами Турчинова є також те, що Аеротехніка-МЛТ не є державним підприємством. Саме тому, на його думку, розвиток недержавної складової ВПК - дуже серйозний стимул поліпшення якості і зменшення ціни військово-технічної продукції.

Фото - Андрій Гудзенко, спеціально для ЛІГА.net.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.