10.12.2013, 15:14

Центр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортаж

Центр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортаж

В урядовому кварталі, де вчора стояли барикади і блокпости протестуючих, тепер стоять міліцейські кордони

Співробітники правоохоронних органів продовжують блокувати вулиці, які ведуть до будівель Кабінету міністрів, Адміністрації президента та Верховної Ради. Кордони силовиків встановлені на вулиці Грушевського від Європейської площі. Перехрестя вулиці Лютеранської з Банкової перекритий автобусами. Стоять кордони силовиків і автобуси біля Будинку офіцерів на розі вулиці Грушевського та Кріпосного провулка.

Нагадаємо, 9 грудня силовики 
почали зачищати урядовий квартал від барикад і блокпостів активістів Майдану.

Фото - Андрій Аммосов, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне