RU
10.12.2013, 15:14

Центр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортаж

Центр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортажЦентр Києва після штурму барикад Майдану: фоторепортаж
Співробітники правоохоронних органів продовжують блокувати вулиці, які ведуть до будівель Кабінету міністрів, Адміністрації президента та Верховної Ради. Кордони силовиків встановлені на вулиці Грушевського від Європейської площі. Перехрестя вулиці Лютеранської з Банкової перекритий автобусами. Стоять кордони силовиків і автобуси біля Будинку офіцерів на розі вулиці Грушевського та Кріпосного провулка.

Нагадаємо, 9 грудня силовики 
почали зачищати урядовий квартал від барикад і блокпостів активістів Майдану.

Фото - Андрій Аммосов, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: