RU
02.12.2010, 17:30

Тимошенко перед допитом: Це помста Януковича

Тимошенко перед допитом: Це помста ЯнуковичаТимошенко перед допитом: Це помста ЯнуковичаТимошенко перед допитом: Це помста Януковича

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко втретє за останній рік прийшла на допит у Генеральну прокуратуру України. "Порядок денний "сьогоднішнього допиту поки невідомий, а ось з його причинами лідер "Батьківщини" вже розібралася - своє кримінальне переслідування вона називає помстою влади і персонально Віктора Януковича за підтримку акції підприємців щодо Податковому кодексу.

"Ви знаєте, що Генеральна прокуратура нічого не робить без команди Януковича. Я думаю, що це його пряма команда і думаю, що це його помста за тотальний програш на Майдані... Зараз вони таким чином намагаються помститися тим, хто примусив їх накласти вето на той Податковий кодекс, який, по суті, відбирав останнє у людей, який представляють сьогодні середній клас", - заявила Ю.Тимошенко журналістам, які чекали її під стінами Головного слідчого управління Генеральної прокуратури.

Проте сама Ю.Тимошенко також прийшла у відомство Віктора Пшонки не з порожніми руками - з собою вона принесла звернення і депутатські запити до Генерального прокурора про незаконне використання бюджетних коштів на користь членів сімей представників уряду і регіональної влади. Документи стосуються розслідувань "про перерахунок Азаровим 150 мільйонів на рахунок свого сина і на приватні рахунки приватних компаній першого віце-прем'єра Клюєва і глави Донецької облдержадміністрації Близнюка - майже 400 мільйонів гривень".

Вперше Ю.Тимошенко отримала повістку від Генпрокуратури з викликом на допит 7 квітня 2010 року за фактом поширення ніби неправдивої інформації про хід розгляду справи у КСУ про формування коаліції. Вдруге лідера партії "Батьківщина" викликали на допит 12 травня 2010 року для вручення їй копії постанови про поновлення щодо неї кримінальної справи про організацію замаху на дачу хабара суддям Верховного Суду. У БЮТ кажуть, що Генпрокурор отримав від влади "замовлення" на переслідування опозиційних лідерів.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне