RU
20.08.2014, 10:38

Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань

 Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань Терористи знищують Донецьк і Макіївку: фото руйнувань

В результаті чергового обстрілу терористами з важкого озброєння Макіївки в місті зруйновано ряд будівель, загинули місцеві жителі.

Також бандити не припиняють обстрілювати Донецьк. Одна з основних цілей терористів в Донецьку - висотки. Десятки будинків у місті вже зазнали значних руйнувань, у тисячах квартир вибито вікна.

Фото: Перекличка Донецка

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне