RU
21.08.2014, 09:49

Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"

Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"Терористи залишають в містах міни-пастки: фото "трофеїв"


Терористи, відступаючи з населених пунктів Донбасу, залишають за собою чимало мін-пасток. Вибухівка вкладається у звичайну ручку або телефон, або в інший предмет. Людина, яка взяла його в руки, в кращому випадку залишається калікою.

"За весь час нашого перебування тут ми знешкодили кілька сотень подібних сюрпризів. Ми закликаємо людей не брати в руки не своїх речей. Навіть якщо ви побачили на дорозі дорогий телефон або ще щось. Хай краще лежить. Крім того, якщо ви побачили десь "нічийну" сумку або дипломат, або невідомий автомобіль, який тривалий час припаркований біля вашого будинку, відразу телефонуйте в службу МНС. Адже так ви врятуєте життя і собі, і людям, що знаходяться поруч з вами", - розповів офіцер інженерних військ Сергій Голобородько.

Для більшої наочності українські військові сапери навіть організували своєрідну виставку "мін-сюрпризів".

Фото - прес-центр АТО

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне