RU
08.08.2014, 09:37

Терористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​міста

Терористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​містаТерористи все більше руйнують Донецьк: фото з ​​міста

В результаті мінометних обстрілів Донецька проросійськими бандитами, місту з кожним днем завдається все більшого збитку. Від вибухів страждають житлові будинки, школи, магазини і лікарні. Терористи обстрілюють з автоматів комунальний і приватний автотранспорт.

З метою посіяти хаос в місті і залякати місцеве населення, бандити завдають безладних ударів з гранатометів по фасадах висоток.

Від рук терористів 7 серпня в Донецьку загинули четверо мирних жителів. В результаті обстрілів ще 18 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Фото: Перекличка Донецк

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: