RU
12.08.2014, 16:26

Терористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнувань

Терористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнуваньТерористи продовжують знищувати Донбас: фото руйнувань

Проросійські терористи продовжують обстрілювати з "Градів" і гранатометів Донецьк і населені пункти в Донецькій області. У ряді селищ зруйновані десятки житлових будинків, серйозно постраждала інфраструктура. Багато місцевих жителів залишилися без житла.

За минулу добу в боях з терористами в зоні АТО загинули шість українських силовиків, ще 31 отримав поранення.

У вівторок сили АТО проводять підготовку до подальших наступальних дій одночасно за кількома напрямками в зоні проведення операції. Також сили АТО проводять рейдові операції на території, умовно контрольованій терористами. Відзначається низька щільність сил і засобів бойовиків в їх тилах - вся жива сила і озброєння "ДНР" і "ЛНР" кинуті "на передову".

На звільнених територіях продовжують діяти диверсійні групи терористів. Відзначаються випадки обстрілу блок-постів сил АТО з цивільного автотранспорту, попереджуються спроби диверсій на об'єктах інфраструктури.

Фото: Перекличка Донецка

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне