RU
21.08.2014, 10:15

Терористи продовжують обстрілювати житлові будинки в Донецьку

Терористи продовжують обстрілювати житлові будинки в ДонецькуТерористи продовжують обстрілювати житлові будинки в ДонецькуТерористи продовжують обстрілювати житлові будинки в ДонецькуТерористи продовжують обстрілювати житлові будинки в ДонецькуТерористи продовжують обстрілювати житлові будинки в ДонецькуТерористи продовжують обстрілювати житлові будинки в ДонецькуТерористи продовжують обстрілювати житлові будинки в ДонецькуТерористи продовжують обстрілювати житлові будинки в ДонецькуТерористи продовжують обстрілювати житлові будинки в ДонецькуТерористи продовжують обстрілювати житлові будинки в ДонецькуТерористи продовжують обстрілювати житлові будинки в ДонецькуТерористи продовжують обстрілювати житлові будинки в Донецьку
Ранок 21 серпня в Донецьку знову почався із залпів, які, за інформацією мешканців, були чутні в Ленінському, Київському, Куйбишевському і Ворошиловському районах.

Основна мета терористів - житлові будинки. Бандити ведуть хаотичну стрілянину по житловим кварталам, все більше руйнуючи інфраструктуру міста.

Фото: Перекличка Донбасса

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне