RU
11.08.2014, 16:08

Терористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнувань

Терористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнуваньТерористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнуваньТерористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнуваньТерористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнуваньТерористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнуваньТерористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнуваньТерористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнуваньТерористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнуваньТерористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнуваньТерористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнуваньТерористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнуваньТерористи продовжують обстрілювати Луганськ: фото руйнувань

Станом на 11 серпня в Луганську залишаються проблеми зі зв'язком, водо- і електропостачанням. Терористи продовжують обстрілювати місто, з'явилися нові руйнування, повідомляє Informator.lg.ua.

За даними міськради, близько 250 тисяч городян, які залишилися в Луганську, знаходяться без світла і води вже дев'ятий день. Більшість магазинів залишаються закритими. Продукти, медикаменти і пальне до міста не надходять, не виплачуються пенсії, зарплати і соціальні виплати.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне