RU
21.10.2013, 12:32

Свобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортаж

Свобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортажСвобода вночі розгромила будівництво на Позняках: фоторепортаж
У Києві на Позняках депутати Свободи і місцеві жителі знесли огорожу на місці будівництва чергового ТРЦ.

За словами депутатів Свободи Андрія Іллєнка та Ігоря Мірошниченка, під час зустрічі з депутатами місцеві жителі поскаржилися на незаконне будівництво - забудовник встановив паркан на розв'язці над станцією метро, таким чином перегородивши місцевим жителям шлях у підземку.

Свобода з'ясувала, що забудовник має намір побудувати новий торгово-розважальний центр, "яких і так поруч з цією станцією декілька". "На зборах було прийнято одноголосне рішення знести паркан. Активісти зруйнували значну частину огорожі, розбили вікна і знесли таблички на території забудови. Люди скаржилися на те, що забудова створює незручності мешканцям мікрорайону, взимку їх діти завжди катаються з гірки на цьому місці, а тепер це стане чиєюсь приватною власністю  незважаючи на те,  що це місце - чи не єдина зелена зона мікрорайону", - заявили в партії.

Мірошниченко додав, що як житель цього району та народний депутат, не допустить відновлення будівництва. "Ми хочемо, щоб наші діти і далі каталися з гірки взимку і бігали на цьому місці по траві влітку і навесні, тому повинні зробити все, щоб це будівництво не відновилося", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: