RU
04.07.2012, 13:19

Сутичка під Українським домом: фото з ​​місця подій

Сутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подійСутичка під Українським домом: фото з ​​місця подій
Під Українським домом, де вчора ввечері почалося голодування на захист української мови, сьогодні сталася бійка між бійцями спецпідрозділу "Беркут", народними депутатами та іншими протестувальниками. Приблизно за півгодини до початку підсумкової прес-конференції президента Віктора Януковича, яка повинна була відбутися сьогодні о 11:30 в Українському домі, "Беркут" почав витісняти учасників акції від головного входу в будівлю. Колона беркутівців зайшла з лівого крила і спробувала в першу чергу відтіснити людей на нижні сходинки.

Під час бійки було розбито одне з вікон Українського дому. Учасникам акції вдалося стримати перший наступ спецназу, і на деякий час "Беркут" відійшов назад. Деякий час по тому, за даними опозиції, "Беркут" застосував до них сльозогінний газ. Мітингувальники відступили на кілька десятків метрів, але пізніше знову згрупувалися.

Після того як стало відомо, що президент Віктор Янукович скасував призначену на сьогодні прес-конференцію, основні сили спецпідрозділу "Беркут" почали залишати територію біля Українського дому, а до Європейської площі, за свідченням журналістів, під'їхало кілька карет швидкої допомоги. За словами одного з учасників акції, у головного входу є постраждалі: "Там чоловік п'ять сидять, витирають кров".

У міліції заявили, що інформація про штурм Українського дому не відповідає дійсності.

Фото: ЛІГАБізнесІнформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: