RU
11.02.2019, 17:39

Супрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фото

Супрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фотоСупрун прийшла в суд оскаржувати відсторонення від посади: фото

Окружний адміністративний суд Києва розглядає апеляцію на рішення відсторонити Уляну Супрун  від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я. Після трьох годин засідання суддя, вислухавши сторони процесу, вийшов до кімнати для нарад. Він зазначив, що матеріалів у справі занадто багато, тому не гарантує, що рішення буде озвучено сьогодні, передає кореспондент LIGA.net.

До початку засідання перед будівлею суду пройшла акція на підтримку Супрун, на яку зібралися кілька сотень людей. Вони принесли з собою плакати і зелені яблука як символ здоров'я.

Міністр юстиції  Павло Петренко, який представляв у суді Кабмін, просив скасувати раніше винесене судом рішення про відсторонення Супрун. Він пояснив, що розпорядження уряду про призначення Супрун першим заступником міністра охорони здоров'я не оскаржується і не може бути призупинено. Також, за його словами, немає доказів її подвійного громадянства.

Депутат Ігор Мосійчук, який подав на Супрун в суд, з'ясовував у її представників, чи зберегла Супрун американське громадянство. Мосійчук заявив, що, за його інформацією, Супрун останні два роки перетинала кордон за паспортом іншої держави.

Також депутат від Радикальної партії з'ясовував у Петренка, чому Супрун досі не була призначена міністром, а лише виконувала обов'язки:

Сама Супрун заявила, що рішення суду про її відсторонення блокує роботу міністерства. Вона підкреслила, що через рішення суду не може підписати документи про лікування за кордоном 44 громадян України.

Однією з причин такого рішення стало те, що Супрун, за даними позивача, до сих пір знаходиться в іноземному громадянстві, хоча в 2015 році отримала громадянство України.

Президент України  Петро Порошенко заявив про повну підтримку Супрун в її діяльності на посту в.о. міністра охорони здоров'я, а міністр юстиції Павло Петренко пообіцяв оперативно оскаржити зазначене рішення суду.

Фото, видео: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити: