26.01.2016, 16:15

Соцмережі потішив конкурс краси в окупованому Луганську: фото

Соцмережі потішив конкурс краси в окупованому Луганську: фото Соцмережі потішив конкурс краси в окупованому Луганську: фото Соцмережі потішив конкурс краси в окупованому Луганську: фото Соцмережі потішив конкурс краси в окупованому Луганську: фото Соцмережі потішив конкурс краси в окупованому Луганську: фото Соцмережі потішив конкурс краси в окупованому Луганську: фото Соцмережі потішив конкурс краси в окупованому Луганську: фото

Учасниці конкурсу повинні були розповісти про свої захоплення, професії, а також про те, "як вони представляють своє майбутнє в ЛНР"

В окупованому Луганську на Тетянин день 25 січня відбувся конкурс краси "Я - Тетяна". Про це повідомляється на одному з сайтів терористичної організації ЛНР.

У заході взяли участь студентки вузів, технікумів і коледжів, які пройшли відбіркові тури у своїх навчальних закладах.

Учасниці конкурсу повинні були розповісти про свої захоплення, професії, а також про те, "як вони представляють своє майбутнє в ЛНР".

Користувачі Twitter вже висміяли конкурс: "У ведучої дуже оригінальне плаття з кульків", - написав RayanRal. "Навіщо вона надула сміттєві пакети і наділа їх?" - додав  @ _to55_.

"На конкурсі краси "Я - Тетяна" в ЛНР переможниці Тетяні вручили стрічку з написом "Я - Тетяна". Все", - прокоментували в співтоваристві Доброе утро, Луганск  в Twitter.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне