RU
19.01.2015, 18:45

Сьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в Києві

Сьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в КиєвіСьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в КиєвіСьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в КиєвіСьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в КиєвіСьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в КиєвіСьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в КиєвіСьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в КиєвіСьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в КиєвіСьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в КиєвіСьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в КиєвіСьогодні річниця жорстких зіткнень на Грушевського в Києві
У цей день, 19 січня 2014 року після дій тодішньої влади і бездіяльності опозиції активісти Євромайдану на вулиці Грушевського вперше перейшли до силових дій. Після народного віче, на яке прийшли близько 100 тисяч чоловік, люди вирушили до Верховної Ради вимагати скасування прийнятих 16 січня диктаторських законів. Відбулися запеклі зіткнення з силовиками, блокували урядовий квартал, пролилася кров.

Тоді, в п'ятиградусний мороз, правоохоронці застосували проти мітингувальників водомет, майданівці використовували вогнегасники. За 8 годин протистояння постраждали понад 100 осіб.

З цього дня боротьба активістів Євромайдану з режимом Януковича переходить в нову, активну фазу, яка незмінно супроводжувалася жертвами. Через деякий час загинуть перші герої Небесної сотні, чия смерть досі безкарна.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне