RU
14.12.2011, 17:56

Смуга перешкод: як захисники Тимошенко пробиралися до суду

Смуга перешкод: як захисники Тимошенко пробиралися до судуСмуга перешкод: як захисники Тимошенко пробиралися до судуСмуга перешкод: як захисники Тимошенко пробиралися до судуСмуга перешкод: як захисники Тимошенко пробиралися до судуСмуга перешкод: як захисники Тимошенко пробиралися до судуСмуга перешкод: як захисники Тимошенко пробиралися до судуСмуга перешкод: як захисники Тимошенко пробиралися до судуСмуга перешкод: як захисники Тимошенко пробиралися до судуСмуга перешкод: як захисники Тимошенко пробиралися до судуСмуга перешкод: як захисники Тимошенко пробиралися до суду
Нововведення під апеляційним судом Києва: співробітники правоохоронних органів не пускали на відкрите судове засідання з розгляду апеляції Юлії Тимошенко народних депутатів і навіть адвоката екс-прем'єра.

Орієнтовно за півгодини до початку судового засідання під стінами суду з'явилися народні депутати від БЮТ, кірочки яких дозволяють їм проходити не тільки на відкриті судові засідання, а й у державні установи закритого типу. Дорогу їм перегородив "Беркут": правоохоронці відмовилися пропускати Олександра Турчинова і Михайла Лівінського, які хотіли пройти в суд "причепом" до нардепів. Про всяк випадок не пустили і парламентарів.

У цей момент до воріт на територію суду підійшов адвокат Тимошенко Микола Сірий. "Мені довелося мінімум десять разів звертатися до різних міліцейських чинів, офіцерів з проханням забезпечити мені доступ на територію суду. Жоден з офіцерів не представився на мої неодноразові прохання", - розповів він пізніше журналістам.

На територію суду адвоката не пустили. "Що мені, через ворота лізти?" - кричав Сірий міліції, але керівництво "Беркута" не давало команду на пропуск. Сірий виліз на паркан, але навіть тоді "Беркут" не погодився його пустити. "Ну що, хлопці, ловіть тепер. А що мені робити?" - сказав адвокат і просто стрибнув на руки міліції.

Пізніше аналогічним способом до суду потрапили кілька народних депутатів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне