RU
17.04.2014, 09:58

Штурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​Маріуполя

Штурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​МаріуполяШтурм військової частини Національної гвардії: фото з ​​Маріуполя

Сьогодні вночі близько 400 невідомих атакували військову частину Національної гвардії в Маріуполі. Нападники закидали запальними фугасами і "коктейлями Молотова" і відкрили вогонь по постовим.

По тривозі були підняті всі підрозділи міліції МВС Маріуполя. Спільними зусиллями озброєної міліції та Нацгвардії - після короткого бою, нападаюча банда була розсіяна, в основному локалізована і роззброєна.

За попередніми даними, серед нападників троє вбитих, 13 поранених, 63 затриманих. Серед службовців МВС втрат немає.

Нападники, відступаючи, поранили двох випадкових перехожих, спалили мікроавтобус і підпалили одну з будівель поруч з військовою частиною.

Фото - 0629.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: