30.04.2014, 11:38

Сепаратисти в Луганську озброєні автоматами і гранатометами

Сепаратисти в Луганську озброєні автоматами і гранатометамиСепаратисти в Луганську озброєні автоматами і гранатометамиСепаратисти в Луганську озброєні автоматами і гранатометамиСепаратисти в Луганську озброєні автоматами і гранатометамиСепаратисти в Луганську озброєні автоматами і гранатометамиСепаратисти в Луганську озброєні автоматами і гранатометамиСепаратисти в Луганську озброєні автоматами і гранатометамиСепаратисти в Луганську озброєні автоматами і гранатометамиСепаратисти в Луганську озброєні автоматами і гранатометамиСепаратисти в Луганську озброєні автоматами і гранатометами

У деяких бойовиків автомати АК-100, які стоять на озброєнні у російській армії

Проросійські сепаратисти, які вчора захопили Луганську ОДА, будівлю прокуратури, обласну ТРК, а також намагалися захопити Управління МВС у Луганській області озброєні автоматами і гранатометами. У деяких з них - автомати АК-100, які стоять на озброєнні у російській армії.

Станом на середу управління ГУВС в Луганській області
перебуває під охраною правоохоронців, в будівлі з метою забезпечення безпеки продовжують нести службу офіцери і військовослужбовці за контрактом Національної гвардії України.

Фото: ЕРА 


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.