RU
15.05.2015, 10:54

Селище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиків

Селище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиківСелище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиківСелище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиківСелище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиківСелище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиківСелище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиківСелище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиківСелище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиківСелище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиківСелище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиківСелище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиківСелище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиків

Селище Кримське Луганської області знаходиться на підконтрольній України території - в безпосередній близькості до лінії фронту в Донбасі. Як повідомляє прес-центр АТО, сьогодні в Кримському абсолютно порожні вулиці, немає ні собак, ні котів, вікна приватних будинків забиті дерев'яними щитами або затягнуті плівкою, а дахи і паркани зрешечені дрібними отворами від куль і осколків.

"За зовнішніми ознаками пошкоджень можна навіть вирахувати напрямок, з якого вівся вогонь: в селище долітають "подарунки" з боку тимчасово непідконтрольної українській владі території", - йдеться в повідомленні.

У районі Кримського розташований один з механізованих батальйонів української армії, який утримує свої позиції на даній ділянці фронту.

"Командир батальйону - офіцер Павло С. З минулого року бійці під його командуванням захищають передові рубежі і блокпости в районі сумновідомої траси Бахмутка", - додали в прес-центрі АТО.

Селище Кримське на Луганщині зруйноване під вогнем бойовиків

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: