RU
08.04.2016, 16:00

СБУ затримала двох агентів спецслужб РФ з секретними документами

СБУ затримала двох агентів спецслужб РФ з секретними документамиСБУ затримала двох агентів спецслужб РФ з секретними документамиСБУ затримала двох агентів спецслужб РФ з секретними документамиСБУ затримала двох агентів спецслужб РФ з секретними документамиСБУ затримала двох агентів спецслужб РФ з секретними документамиСБУ затримала двох агентів спецслужб РФ з секретними документамиСБУ затримала двох агентів спецслужб РФ з секретними документамиСБУ затримала двох агентів спецслужб РФ з секретними документамиСБУ затримала двох агентів спецслужб РФ з секретними документами
Співробітники СБУ затримала 6 квітня двох агентів спецслужб Російської Федерації, які намагалися вивезти з України секретні документи. Про це на брифінгу повідомив глава Служби безпеки України Василь Грицак, передає кореспондент ЛІГА.net.

Грицак зазначив, що затримані - батько і син, громадяни України, при цьому у них були і російські паспорти. "Батько - кадровий офіцер, підполковник запасу ГРУ ГШ. Працював в російській військовій розвідці, потім жив в Україні", - сказав він.

Грицак зазначив, що в Україні ця людина займалася вербуванням тих, хто міг становити інтерес для іноземних спецслужб.

Також, за його словами, затримані намагалися вивезти через пункт пропуску велику кількість секретних документів, серед них - карти мінних огорож біля позицій українських військових. "У підкладках їх піджаків ми знайшли багато цікавих речей: і електронні носії, і паперові носії", - зазначив глава СБУ.

Мати старшого із затриманих проживає в Росії, сам підполковник запасу був поставлений на пенсійне забезпечення в Росії.

"Зареєстровано кримінальне провадження за статтею 112 - державна зрада Кримінального кодексу України", - додав Грицак.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter в Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне