06.06.2016, 10:40

Савченко сіла за штурвал гелікоптера в зоні АТО: фото

Савченко сіла за штурвал гелікоптера в зоні АТО: фото Савченко сіла за штурвал гелікоптера в зоні АТО: фото Савченко сіла за штурвал гелікоптера в зоні АТО: фото Савченко сіла за штурвал гелікоптера в зоні АТО: фото Савченко сіла за штурвал гелікоптера в зоні АТО: фото Савченко сіла за штурвал гелікоптера в зоні АТО: фото Савченко сіла за штурвал гелікоптера в зоні АТО: фото Савченко сіла за штурвал гелікоптера в зоні АТО: фото Савченко сіла за штурвал гелікоптера в зоні АТО: фото Савченко сіла за штурвал гелікоптера в зоні АТО: фото

Депутат Верховної Ради Надія Савченко вночі відвідала зону проведення антитерористичної операції на сході України

Депутат Верховної Ради Надія Савченко вночі відвідала зону проведення антитерористичної операції на сході України. Про це повідомляє прес-центр АТО.

Відзначається, що нічний приїзд Савченко "став для всіх несподіванкою".

"Однак народному депутату України вдалося плідно поспілкуватися з багатьма військовими, зустрітися з колишніми товаришами по службі і сісти за штурвал бойового гвинтокрила", - розповіли в прес-центрі АТО.

Читайте також: Савченко повернулася в Україну: як це було

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.