RU
21.11.2014, 16:26

Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото

 Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото Самооборона проводить в центрі Києва Марш гідності: фото
Кілька тисяч людей сьогодні проводять Марш гідності. Сотні Самооборони пройдуть центральними вулицями Києва, на яких рік тому відбувалися масові акції протести, що завершилися кривавим розстрілом активістів і втечею екс-президента Віктора Януковича.

Сьогодні в Україні відзначається День гідності та свободи - рівно рік тому розпочався Євромайдан. З самого ранку в центр Києва на Майдан і вулицю Інститутську приходять люди, щоб вшанувати пам'ять загиблих героїв Небесної сотні. На місцях загибелі активістів залишають квіти та запалені лампадки.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне