RU
03.03.2015, 10:18

"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею

"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею"Русский мир" в Луганську: черги за безкоштовною їжею
В окупованому російськими бойовиками та їх місцевими пособниками Луганську багато з жителів міста шикуються в черги за безкоштовною їжею. Акція "Нагодуй голодного" - ініціатива небайдужих місцевих жителів, які все ще мають можливість допомагати незаможним.

За повідомленнями очевидців, деякі їдять прямо на місці, багато забирають їжу з собою в банках. Крім пенсіонерів у чергах можна помітити людей працездатного віку та дітей.

"Сьогодні на кварталі Пролетаріату Донбасу стартував проект "Нагодуй голодного". Жителі кварталу кажуть велике спасибі всім тим людям, які не залишилися байдужими і взяли участь", - пише організатор акції Валентина Величко у себе в
Фейсбуці.

Фото: facebook.com/valentina.velichko

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: