RU
18.02.2014, 12:08

Розбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля Ради

Розбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля РадиРозбиті КАМАЗи і зіткнення: фото подій біля Ради
В урядовому кварталі і на підступах до Верховної Рада тривають сутички мітингувальників і силовиків. Повідомляється, що поранення отримали вже 10 демонстрантів, одному хлопцю відірвало кисть руки.

Велика частина поранень - в голову. Дві жінки поранені гумовими кулями.

Нагадаємо, сьогодні вранці учасники акції протесту прийшли до оточеного силовиками парламенту
з вимогою повернути в дію Конституцію 2004 року. Ситуація швидко загострилася. Вже відбулися зіткнення, сили МВС застосували травматичну зброю і світлошумові гранати, є поранені.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне