RU
18.06.2014, 16:02

Російські ПЗРК використовують в Донбасі: фото доказів

Російські ПЗРК використовують в Донбасі: фото доказівРосійські ПЗРК використовують в Донбасі: фото доказівРосійські ПЗРК використовують в Донбасі: фото доказівРосійські ПЗРК використовують в Донбасі: фото доказівРосійські ПЗРК використовують в Донбасі: фото доказів

Отримано фотодокази російського походження ПЗРК (переносні зенітно-ракетні комплекси), застосовуваних терористами в Донецькій і Луганській областях. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Після відбиття атаки терористів на пункт пропуску "Маринівка" (Донецька область), на місці бойових дій знайдено ящик від виробів "9М39" (ПЗРК "Голка"). Пакувальний лист, який знаходився в ящику, свідчить про те, що зазначені ПЗРК зберігалися з 2001 року у військовій частині протиповітряної оборони ЗС РФ № 33859 (м. Єйськ Краснодарського краю). Остання відмітка про перевірку їх наявності в місці зберігання на складі в/ч №33859 датована 12 квітня 2014.

Таким чином, ще 12 квітня 2014 року зазначені ракетні комплекси зберігалися на військовій базі ЗС РФ в м. Єйськ, а вже 6 червня використовувалися терористами при штурмі пункту пропуску "Маринівка" українською-російському кордоні.

"У цьому зв'язку Україна в рамках чергового засідання Форуму ОБСЄ зі співробітництва в галузі безпеки 18 червня звернулася до Російської Федерації з вимогою надати роз'яснення, яким чином ПЗРК "Голка" потрапили з російської військової бази в руки проросійських сепаратистів. Передача Російською Федерацією ПЗРК терористам не тільки підтверджує факти прямого втручання РФ у внутрішні справи України і підтримку Росією тероризму як явища, але і є грубим порушенням російською стороною міжнародних зобов'язань з контролю за зберіганням і передачами ПЗРК в рамках Вассенаарської домовленості - "Елементів експортного контролю за переносними зенітно-ракетними комплексами", - повідомили в МЗС.

Фото - прес-служба МЗС України

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне