RU
17.12.2014, 10:36

Росіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото черг

Росіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото чергРосіяни всю ніч скуповували техніку і продукти: фото черг
У Росії в ніч на середу, 17 грудня, люди в паніці кинулися в магазини - скуповували все підряд. Про це пише у своєму блозі відомий російський журналіст Ілля Варламов.

"Поки одні біжать в обмінні пункти скуповувати валюту, інші штурмують магазини. Беруть все, що не встигло подорожчати, в основному, звичайно, техніку, продукти, одяг. Люди поспішають позбутися рублів. У цілодобових магазинах прямо зараз стоять величезні черги. Трохи шокуючі фотографії зараз люди публікують в соцмережах", - зазначив Варламов.

"Через різке зниження вартості рубля по відношенню до інших валют Росія в лічені тижні перетворилася на центр світового шопінгу. Процесингові компанії фіксують зростання транзакцій по банківських картах нерезидентів в російських магазинах, та й самі ритейлери говорять про приплив покупців-іноземців", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, через падіння цін на нафту, а також через санкції Заходу проти Росії, в РФ триває рекордне знецінення рубля.

Фото: zyalt.livejournal.com/1227012.html

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне