RU
05.06.2014, 11:06

Росія повернула Україні техніку з Криму в розгромленому стані

Росія повернула Україні техніку з Криму в розгромленому станіРосія повернула Україні техніку з Криму в розгромленому станіРосія повернула Україні техніку з Криму в розгромленому станіРосія повернула Україні техніку з Криму в розгромленому станіРосія повернула Україні техніку з Криму в розгромленому стані
Близько 1000 одиниць автомобільної та бронетанкової техніки отримали українські військові з тимчасово окупованого Криму. Процес отримання цього рухомого майна триває вже два місяці. Основним пунктом призначення є 145 ремонтно-відновлювальний полк, в Миколаєві. Про це повідомляють у Міністерстві оборони України.

Як розповів командир частини підполковник Володимир Олефір, 90% техніки, яку отримують його підлеглі, практично непридатна до використання. "Якщо бронетанкову техніку можна буде використовувати, то автомобільну - навряд чи, адже вона дуже сильно зіпсована. Для її відновлення потрібно багато часу і зусиль. Практично кожна машина вимагає серйозного капремонту", - зазначив офіцер.

За його словами російські військові віддають Україні практично непридатну до подальшого використання техніку. "Причому якщо вона і була в робочому стані відправки, то її навмисно виводили з ладу. Для цього знімали двигуни, паливні насоси, електроприлади. Все, що не могли зняти - трощили і ламали", - підкреслив командир 145 ремонтно -відновлювального полку підполковник Володимир Олефір.

Кожну отриману одиницю військові ремонтники оглядають і складають дефектну відомість. Як пояснив начальник організаційно-штатного управління бронетанкового управління Озброєння ЗС України полковник Володимир Дудар, це необхідно для того, щоб потім оцінити суму збитків і надалі подати позов проти Росії в міжнародні суди.

Відновлюють отриману техніку на базі 145 ремонтно-відновлювального полку, де інтенсивність робіт за останні місяці зросла в чотири рази. Наприклад, якщо протягом весни 2013 року військова частина виконала 208 ремонтних робіт різного ступеня складності (від поточного та середнього до капітального), то за цей же період 2014 року їх кількість зросла до 908. Справитися з подібним обсягом робіт допомагає те, що штат частини збільшився вдвічі.

Фото: mil.gov.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: