RU
14.01.2014, 10:42

Майдан біля Межигір'я: активістів зустрів другий кордон міліції

Майдан біля МежигірМайдан біля МежигірМайдан біля МежигірМайдан біля МежигірМайдан біля МежигірМайдан біля МежигірМайдан біля МежигірМайдан біля МежигірМайдан біля МежигірМайдан біля МежигірМайдан біля Межигір
Підходи до резиденції президента України Віктора Януковича на другому міліцейському кордоні перекривають як мінімум 14 міліцейських автобусів, КАМАЗ, а також не менше сотні співробітників МВС і " Беркута", - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Народна самооборона вибудувала свій кордон навпроти кордону міліції. До них вийшов представник міліції і попередив, щоб ніхто не наближався до кордону міліції ближче, ніж на три метри, інакше це може розцінюватися як загроза.

Народний депутат Андрій Парубій оголосив, що головна мета сьогоднішньої акції в Межигір'ї - не допустити виїзду кортежу Януковича. Після десятихвилинного мітингу біля другого кордону Парубій повів загін самооборони назад, у бік траси.

Нагадаємо, сьогодні вранці колона автомобілів Автомайдану виїхала з Європейської площі на Межигір'ї. Організатори акції планували поставити на в'їзді в село Нові Петрівці, де знаходиться резиденція президента, пост для відстеження кортежів .

Учасникам Автомайдану, які приїхали в Межигір'я, зачитали документ про судову заборону на проведення акцій і піших походів в селі Нові Петрівці з 1 по 31 січня 2014 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне