RU
21.11.2014, 15:34

Репетиція коаліції: фоторепортаж з підписання угоди

Репетиція коаліції: фоторепортаж з підписання угодиРепетиція коаліції: фоторепортаж з підписання угодиРепетиція коаліції: фоторепортаж з підписання угодиРепетиція коаліції: фоторепортаж з підписання угодиРепетиція коаліції: фоторепортаж з підписання угодиРепетиція коаліції: фоторепортаж з підписання угодиРепетиція коаліції: фоторепортаж з підписання угодиРепетиція коаліції: фоторепортаж з підписання угодиРепетиція коаліції: фоторепортаж з підписання угодиРепетиція коаліції: фоторепортаж з підписання угоди
Сьогодні представники політичних партій, які мають намір сформувати коаліцію в Верховній Раді восьмого скликання, парафували проект коаліційної угоди. Проект підписаний представниками Блоку Петра Порошенка, Народного фронту, Самопомочі, Радикальної партії Олега Ляшка та ВО Батьківщина.

Коаліційна угода, зокрема, передбачає скасування депутатської недоторканності, скасування рішення про позаблоковий статус України, проведення судової та бюджетної реформи, реформи системи місцевого самоврядування, армії і правоохоронних органів. Планується, що угода буде підписана на першому пленарному засіданні Верховної Ради 27 листопада після офіційного створення депутатських фракцій.

Фото: ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне