03.10.2016, 17:34

Радник Порошенка: Армія отримає нові сухпайки - тепер точно

Радник Порошенка: Армія отримає нові сухпайки - тепер точноРадник Порошенка: Армія отримає нові сухпайки - тепер точноРадник Порошенка: Армія отримає нові сухпайки - тепер точноРадник Порошенка: Армія отримає нові сухпайки - тепер точноРадник Порошенка: Армія отримає нові сухпайки - тепер точноРадник Порошенка: Армія отримає нові сухпайки - тепер точно
Через півтори-два тижні будуть оголошені перші торги на закупівлю нового сухого пайка для ЗСУ. Про це на своїй сторінці в  Facebook написав радник президента України Юрій Бірюков.

За його словами, сьогодні вранці міністр оборони України Степан Полторак виніс "з голосу" на голосування питання про введення додаткової норми продовольчого забезпечення, постанова була прийнята.

Цьому передувала розмова президента Петра Порошенка  з "тими, хто затягував процес". Хто ці люди, Бірюков не вказав. Написав лише, що "там ще був і наш міністр... він допомагав... пояснити... недбайливим колегам з інших відомств".

За словами радника президента, перша концепція нового сухпайка була показана Порошенку ще 27 липня 2015 року. Весь цей час волонтери домагалися рішення щодо пайків, які були схвалені в Академії Наук України і випробувані в польових умовах. Однак прийняттю цього рішення заважала "суміш "традицій", "інтересів","схем","відкатів".

"7 різних раціонів. Готові страви в ретор-упаковці. Хімічний підігрівач. Ізюм, тушковане м'ясо, шоколад, кава-чай, вітамінізований джем. Ложки! Вау, ложка в сухпайку. Серветки, сіль-перець. Жувальна гумка!" - описав пайок Бірюков.

"Сьогодні епічна битва закінчилася нашою перемогою: завдяки контролю з боку Петра Олексійовича, завдяки наполегливості Степана Тимофійовича, завдяки сотням людино-днів приголомшливої команди - новий сухий пайок ЗСУ отримав путівку в життя. Протягом тижня будуть закінчені бюрократичні формальності і вже тижні через півтора-два будуть оголошені перші торги на закупівлю цього... смачного :)"- додав він.

26 вересня Бірюков повідомив, що міністр оборони Степан Полторак затвердив технічні умови для сухпайка нового типу для українських військовослужбовців.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне