RU
13.12.2012, 14:53

Рада укомплектувала президію: Рибак, Калетник, Кошулинський

Рада укомплектувала президію: Рибак, Калетник, КошулинськийРада укомплектувала президію: Рибак, Калетник, КошулинськийРада укомплектувала президію: Рибак, Калетник, КошулинськийРада укомплектувала президію: Рибак, Калетник, КошулинськийРада укомплектувала президію: Рибак, Калетник, КошулинськийРада укомплектувала президію: Рибак, Калетник, КошулинськийРада укомплектувала президію: Рибак, Калетник, КошулинськийРада укомплектувала президію: Рибак, Калетник, КошулинськийРада укомплектувала президію: Рибак, Калетник, Кошулинський
Новий український парламент на другий день своєї роботи визначився з керівництвом. Президію Верховної Ради зайняли регіонал Володимир Рибак, комуніст Ігор Калєтник і свободівець Руслан Кошулинський.

Кандидатуру Рибака на посаду спікера запропонувала Партія регіонів. "
Володимир Рибак є одним із засновників Партії регіонів. У нього величезний досвід роботи в місцевому самоврядуванні та Верховній Раді. За всіма параметрами його кандидатура (на посаду спікера - ред.) - підходить найбільше", - хвалив заступник голови ПР Олександр Єфремов.

Перед призначенням Рибаку довелося виступати в парламенті
під крики опозиції: "Тушку геть!" Незважаючи на такий прийом, за нього проголосувало 250 карток народних депутатів: 207 регіоналів, 32 комуніста і 11 позафракційних.

За даними 
ЛІГАБізнесІнформ, кандидатура Рибака сталатала компромісом Партії регіонів і Компартії. В обмін на голосування за це призначення регіонали обіцяли віддати посаду першого віце-спікера Ігорю Калетнику.. Сьогодні цей компроміс був закріплений голосуванням: кандидатуру Калетника підтримала 241 картка народних депутатів.

Кандидатуру Кошулинського на посаду віце-спікера спільно продали три опозиційні фракції: Батьківщина, Свобода та УДАР. "Ми вважаємо, що це та людина, яка розповість Партії регіонів, як потрібно виконувати закон і регламент", - сказав лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк, представляючи Кошулинського в парламенті. Свободівець отримав найбільшу підтримку: за проголосувало305 карток народних депутатів

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне