31.08.2015, 16:02

Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото

Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото Рада попередньо схвалила децентралізацію: фото

Законопроект був схвалений 265 голосами після розблокування трибуни парламенту

Сьогодні, 31 серпня, Верховна Рада на позачерговому засіданні розглянула і попередньо схвалила проект закону про внесення змін до Основного закону України в частині децентралізації N2217a.

У першому читанні законопроект був схвалений 265 голосами народних депутатів з 320 зареєстрованих у сесійній залі.

До початку засідання, парламентська президія була заблокована, переважно представниками Радикальної партії. У той же час під стінами Ради проти децентралізації пікетували близько тисячі чоловік.

30 червня 2015 року заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук заявив, що в проекті змін до Конституції особливий статус для тимчасово окупованих територій не передбачений. Пізніше про те ж сказав і Порошенко.

Нагадаємо, 16 липня 2015 року Рада проголосували за постанову про направлення до Конституційного суду президентського законопроекту про внесення змін до Основного закону.

Читайте також: Порошенко: Найбільше децентралізацію України критикує Росія

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне