RU
25.01.2014, 11:40

Активісти зайняли Вінницьку обладміністрацію

Активісти зайняли Вінницьку обладміністраціюАктивісти зайняли Вінницьку обладміністраціюАктивісти зайняли Вінницьку обладміністраціюАктивісти зайняли Вінницьку обладміністраціюАктивісти зайняли Вінницьку обладміністраціюАктивісти зайняли Вінницьку обладміністраціюАктивісти зайняли Вінницьку обладміністраціюАктивісти зайняли Вінницьку обладміністраціюАктивісти зайняли Вінницьку обладміністраціюАктивісти зайняли Вінницьку обладміністраціюАктивісти зайняли Вінницьку обладміністраціюАктивісти зайняли Вінницьку обладміністрацію
Більше тисячі мітингувальників зібралися сьогодні під будівлею Вінницької облради, де мала відбутися позачергова сесія. До охорони будівлі були залучені велика кількість правоохоронців, проте люди пішли на штурм.

Застосовуючи петарди, вогнегасники і шумові гранати, мітингувальники прорвалися в будівлю облради. Активісти зірвали зі стіни портрет Януковича і винесли на вулицю, звучать вимоги про відставку уряду. В даний час, повідомляють місцеві сайти, міліція стала на бік мітингувальників. До облради безперешкодно пропускають усіх. Люди кричать "Перемога".

Станом на 25 січня мітингувальники захопили держадміністрації у восьми областях. Зокрема, територія протесту поширилася на Київську, Волинську, Хмельницьку, Рівненську, Тернопільську, Чернівецьку, Івано-Франківську та Львівську області.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси

Джерело і фото - vk.com/vinnitsaok
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне