RU
25.01.2014, 12:47

Протестуючі звільнили будівлю Міністерства енергетики: фото

Протестуючі звільнили будівлю Міністерства енергетики: фотоПротестуючі звільнили будівлю Міністерства енергетики: фотоПротестуючі звільнили будівлю Міністерства енергетики: фотоПротестуючі звільнили будівлю Міністерства енергетики: фотоПротестуючі звільнили будівлю Міністерства енергетики: фотоПротестуючі звільнили будівлю Міністерства енергетики: фотоПротестуючі звільнили будівлю Міністерства енергетики: фотоПротестуючі звільнили будівлю Міністерства енергетики: фотоПротестуючі звільнили будівлю Міністерства енергетики: фотоПротестуючі звільнили будівлю Міністерства енергетики: фото
Протестуючі, які захопили сьогодні приміщення Міністерства енергетики та вугільної промисловості, звільнили будівлю. Тепер вони будуть тільки блокувати входи і виходи, але всі бажаючі співробітники міністерства можуть потрапити на роботу.

Про це в коментарі журналістам повідомив координатор громадського руху Спільна справа Олександр Данилюк, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Зараз заявляють, що ми нібито блокували діяльність служб, які відповідають за життєдіяльність країни. Це неправда. Ми відразу сказали його заступнику (міністра Едуарда Ставицького, - ред. ) і керівникам підрозділів, що люди, які забезпечують життя країни, залишаються на своїх місцях", - сказав він.

Відповідаючи на запитання кореспондента, чому було прийнято рішення звільнити будівлю міністерства, Данилюк відповів: "Ми переходимо до блокування. Ми тепер будемо блокувати, пропускаючи всередину тільки тих співробітників, які відповідають за життєдіяльність країни. Більше того, я не бачив жодної проблеми в тому, що наші хлопці перебували, але Ставицький влаштував істерику, тому ми вирішили, щоб не давати йому підстав для дешевого піару, вивести людей ".

На уточнююче запитання, чи буде звільнено також будівля Мінагрополітики, Данилюк відповів негативно. При цьому він заявив , що головним завданням протестуючих було продемонструвати, що президент Віктор Янукович на сьогоднішній день нічого в країні не контролює.

"І сьогодні сюди зайшли ми... а завтра сюди зайдуть месники, які будуть мстити за своїх викрадених товаришів, і їх не зупинить ніхто", - сказав він.

Біля входу стоять два співробітника Головного управління МВС, ніяких коментарів пресі вони не дають.

Раніше повідомлялося, що активісти захопили приміщення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне