RU
28.09.2017, 16:47

Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото

Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото Приватні виробники зброї показали свої розробки: фото
28-29 вересня в Києві проходить перший всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості. На базі НВО Практика були виставлені зразки розробок в сфері озброєння і військової техніки, в тому числі спільні напрацювання Укроборонпрому і Ліги оборонних підприємств України.

Секретар РНБО
Олександр Турчинов, який побував на відкритті форуму, заявив про ініціативу підключити приватних виробників зброї до програм з розробки та виробництва боєприпасів. Також він підкреслив, що завдяки кооперації між державними і приватними підприємствами поліпшується якість продукції і знижується ціна.

Форум, ініційований Лігою оборонних підприємств і НТУУ КПІ ім.Сікорского, покликаний стати відкритим майданчиком для підприємців, які працюють в оборонно-промисловому комплексі України.

Фото - Андрій Гудзенко, LIGA.net


Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне