RU
06.09.2017, 16:48

Прикордонники показали, як хочуть обладнати кордон: схеми

Прикордонники показали, як хочуть обладнати кордон: схеми

Відділення прикордонників на державному кордоні будуть розташовуватися на відстані не більше 20 км один від одного. Про це у себе в Facebook повідомив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал, опублікувавши кілька відповідних схем.

"Розгортання таких тимчасових містечок не вимагає багато часу і додаткового виділення земель. Водночас це істотно дозволить підвищити щільність і ефективність охорони держкордону", - наголосив він.

За його словами, зараз ДПСУ вивчає передовий світовий досвід оперативного вирішення тактичних завдань з охорони кордону, і вже визначила два основних напрямки діяльності.

"Перший - посилення відповідальності за незаконне порушення кордону і контрабанду. Другий - підвищення щільності системи охорони кордону шляхом розгортання тимчасових відділів прикордонної служби та активізації діяльності інституту прикордонних інспекторів", - сказав він.

Глава відомства уточнив, що на східній, південній та північній ділянках "маємо реальну гібридну загрозу, що генерується Росією". "Постійна активність злочинних груп, що займаються організацією контрабандних каналів і переправленням незаконних мігрантів на західній ділянці, також викликає серйозне занепокоєння", - зазначив він.

Раніше повідомлялося, що Державна прикордонна служба хоче ввести інститут прикордонних дільничних і збільшити кількість постів на кордоні.

Ілюстрації: прес-служба ДПСУ

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне