RU
20.05.2011, 17:55

Прихожани демонтованого храму-намету під Радою знайшли нове місце

Прихожани демонтованого храму-намету під Радою знайшли нове місцеПрихожани демонтованого храму-намету під Радою знайшли нове місцеПрихожани демонтованого храму-намету під Радою знайшли нове місцеПрихожани демонтованого храму-намету під Радою знайшли нове місцеПрихожани демонтованого храму-намету під Радою знайшли нове місцеПрихожани демонтованого храму-намету під Радою знайшли нове місцеПрихожани демонтованого храму-намету під Радою знайшли нове місцеПрихожани демонтованого храму-намету під Радою знайшли нове місце

Після демонтажу наметового храму Олександра Невського під стінами Верховної Ради прихожани розташувалися на лавочках Маріїнського парку.

Так виглядало внутрішнє оздоблення наметового храму до його демонтажу. Тут протягом декількох років відправляв службу священик Олег (Сірко). Незвичайна церква була позбавлена традиційної краси і помпезності, однак це не бентежило її прихожан. Тут все по-справжньому: іконостас, богослужіння, притулок для голодних і замерзлих.

Храм-намет був встановлений ще у 2005 році в надії привернути увагу народних депутатів до конфлікту, який розгорівся навколо церкви Святої Трійці УПЦ МП у селі Рохманів Тернопільської області.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне