RU
22.01.2013, 11:12

Прихильники Тимошенко з'єднали два береги Дніпра живим ланцюгом

Прихильники Тимошенко зПрихильники Тимошенко зПрихильники Тимошенко зПрихильники Тимошенко зПрихильники Тимошенко зПрихильники Тимошенко зПрихильники Тимошенко з
Вранці 22 січня, в День Соборності України на мосту Метро в Києві ВО Батьківщина провела акцію на підтримку Юлії Тимошенко. Прихильники екс-прем'єра йшли назустріч один одному з обох боків мосту Патона, що з'єднує береги Дніпра.

Як пояснюють організатори акції, захід є символічним і показує, що Україна єдина. Більшість людей тримали прапори України та іншу національну символіку.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, активісти з'єднали правий і лівий береги. У руках вони тримали плакати з буквами, які утворюють фразу "Юлі - свободу! Україні - свободу!"

"Живий ланцюг - акція солідарності киян з лідером опозиції Тимошенко в її непокорі моральним і фізичним знущанням з боку влади. В знак загального прагнення всіх українців жити в країні без тоталітаризму і звільнити політичних в'язнів на мосту посеред Дніпра буде символічно з'єднана карта-пазл України", - анонсували в Батьківщині напередодні.

Досьє на Юлію Тимошенко


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне