RU
28.03.2014, 12:19

Правий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки Авакова

Правий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки АваковаПравий сектор біля Верховної Ради вимагав відставки Авакова
Кілька десятків активістів з символікою Правого сектора прийшли сьогодні до будівлі Верховної Ради з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у зв'язку зі смертю Сашка Білого. Біля дверей парламенту їх зустрічав кордон з представників народної самооборони, які з самого ранку охороняють вхід до Ради з тим, щоб не допустити можливих провокацій і штурму. Побувши деякий час на площі перед парламентом, активісти Правого сектора пішли в невідомому напрямку.

Верховна Рада створила комісію з розслідування обставин смерті Сашка Білого, до складу якої крім депутатів запропоновано залучити трьох представників громадських організацій, зацікавлених в об'єктивному розслідуванні. Однак розглядати проект постанови про відставку Авакова, зареєстрований сьогодні у парламенті, Турчинов вважає передчасним.

Нагадаємо, Сашко Білий загинув при спробі його затримання силовиками 25 березня в Рівному. Правий сектор заявив, що має намір помститися главі МВС Арсену Авакову за вбивство Білого. Тим часом в МВС заявили, що Музичко стріляв у себе сам під час проведення спецоперації зі знешкодження збройного угруповання на території Рівненської області. Аваков прийняв виклик Правого сектора.

У четвер ввечері під будівлею парламенту зібралися більше тисячі осіб, частина з них з символікою Правого сектора. Присутні вимагали розглянути питання про відставку Авакова з посади міністра внутрішніх справ. Спровокувати штурм парламенту не вдалося, протестувальники вирішили дати депутатам шанс звільнити Авакова в п'ятницю.

МВС оприлюднило свідчення бійця "Сокола" по вбивству Музичка

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: