RU
26.12.2014, 13:55

Порошенко протестував новий український броньовик Барс

Порошенко протестував новий український броньовик БарсПорошенко протестував новий український броньовик БарсПорошенко протестував новий український броньовик БарсПорошенко протестував новий український броньовик Барс
Президент України Петро Порошенко і відомий автогонщик Олексій Мочанов протестували новий український бронеавтомобіль Барс, розроблений корпорацією Богдан. Про це повідомив Мочанов на своїй сторінці в Faceboоk.

"Не буду розкривати всіх технічних і "бронебійних" параметрів, машина на крайній стадії доопрацювання. Хороша захищеність, стерпна ергономіка, комфортний хід, просторе десантне відділення. Приймав президент Порошенко і секретар РНБО Турчинов з групою радників", - розповів Мочанов.

"Президент з РНБО дали доручення після усунення моїх зауважень (написані по гарячих слідах від руки на чотирьох сторінках А4) надати броньовик для ресурсних ходових випробувань нам з Олександром Петровичем Салюком, з яким ми точно доведемо дослідний зразок до кипіння і забезпечимо заводчанам фронт робіт з остаточного доопрацювання та точної доведенні. Ми з Петровичем цим займаємося все свідоме життя. Соромно ні перед роботягами, ні перед вояками не буде точно", - сказано в повідомленні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне