04.12.2018, 15:24

Порошенко зустрівся з сім'ями полонених українських моряків

Порошенко зустрівся з сімПорошенко зустрівся з сімПорошенко зустрівся з сімПорошенко зустрівся з сімПорошенко зустрівся з сімПорошенко зустрівся з сімПорошенко зустрівся з сімПорошенко зустрівся з сімПорошенко зустрівся з сімПорошенко зустрівся з сімПорошенко зустрівся з сім

Президент Петро Порошенко  зустрівся з сім'ями моряків Військово-морських сил ЗС України, які були захоплені разом з кораблями російським спецназом в Керченській протоці 25 листопада. Про це повідомляє прес-служба адміністрації глави держави.

Під час зустрічі він заявив, що Україна ні на які компроміси не йде і єдина вимога до Росії - звільнення українських моряків.

Президент підкреслив, що українські кораблі виконували звичайну задачу з передислокації і ротації.

Він подякував рідним і близьким військовополонених моряків. Зокрема, батьку командира катера Бердянськ, лейтенанта Романа Мокряка - Миколі. Роман Мокряк після захоплення в полон відмовився свідчити ФСБ Росії і брати участь у записі постановочного відео.

"Я впевнений, що його (Романа Мокряка - ред.) вчинок увійде в історію українських Військово-морських сил. Це залізна людина і ви виховали справжнього героя", - сказав Порошенко батькові.

Він підтримав Дмитра Ейдера, батька наймолодшого з моряків катера Бердянськ, 18-річного Андрія Ейдера. Його син отримав поранення під час обстрілу.

Батько військовополоненого моряка Василя Сороки Віктор передав президенту прапор, який, за його словами, був вивезений з окупованого Росією Криму.

"Це прапор, який був на Красноперекопську. Дякую за підтримку. Передам вам його і думаю, що ми з цим прапором будемо зустрічати наших військовополонених разом", - сказав Віктор Сорока.

25 листопада 2018 року російські окупанти протаранили буксир і обстріляли малі бронекатери південніше Керченської протоки. Українські кораблі захопили і відбуксирували до Керчі, а екіпажі взяли в полон. Моряків відвезли в Москву: 21 військового - в СІЗО Лефортово, трьох поранених - до медчастини ізолятора "Матроська тиша".

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне