RU
18.03.2015, 12:21

Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ

 Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ Погроми у Франкфурті напередодні відкриття штаб-квартири ЄЦБ
У Франкфурті вранці 18 березня 2015 року відбулися великі зіткнення між співробітниками правоохоронних органів і декількома сотнями ліворадикалів, які протестують проти політики Європейського центрального банку. Про це повідомляє німецьке видання Die Welt.

Так, перед відкриттям в місті нового офісу ЄЦБ протестувальники знесли поліцейський кордон навколо будівлі і влаштували масові заворушення: спалили 7 поліцейських автомобілів, розбивали вітрини, пробували зводити барикади і закидали правоохоронців камінням. Повідомляється щонайменше про двох поранених поліцейських.

Поліція змушена була застосувати водомети і сльозогінний газ.

Основними "активістами" протесту були представники ліворадикального руху Blockupy Frankfurt. Напередодні в соціальних мережах радикали анонсували протест, пояснивши його відкриттям нового офісу ЄЦБ, на який покладають відповідальність за "найжорстокішу економію і злидні" в європейських країнах.

Повідомляється, що щонайменше 10 тисяч людей готові брати участь в протестній ході проти антикризової політики Євросоюзу.

Фото: ЕРА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: