RU
31.10.2012, 17:50

Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)

Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)Пилипишин і Левченко третю добу рахують голоси у Києві (фото)

На 223-му одномандатному окрузі в Києві третю добу не можуть порахувати голоси виборців. У цьому окрузі змагаються самовисуванець Віктор Пилипишин і кандидат від  ВО Свобода Юрій Левченко.

За даними ЦВК, після підрахунку 72,27% протоколів, лідирує Пилипишин, який набрав 28,66% голосів. Левченко йде другим з результатом 27,51%. У той же час, в Свободі заявляють, що мають на руках копії протоколів з усіх дільничних дільниць і за їх результатами Левченко перемагає з різницею приблизно в тисячу голосів.

В даний момент в будівлі, де знаходиться комісія, зібралися десятки журналістів, представники кандидатів і кілька десятків міліціонерів.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

З питань придбання фотографій із цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся у Відділ продажі ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне