RU
09.10.2014, 17:09

Первомайськ після обстрілів терористів: фото руйнувань

Первомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнуваньПервомайськ після обстрілів терористів: фото руйнувань
В інтернеті з'явилися знімки з міста Первомайськ Луганської області після обстрілів населеного пункту, які неодноразово влаштовували терористи ЛНР.

В результаті обстрілів було зруйновано дитячий сад "Аленький цветочек", пошкоджено міський Центр зайнятості, ДП "Первомайськвугілля", пошкоджено житлові будинки в кварталі 60 років утворення СРСР, вул. Куйбишева та ін.

Нагадаємо, в ніч з 2 на 3 вересня бойовики ЛНР обстріляли місто Первомайськ. 11 вересня терористи обстріляли автобус на в'їзді в місто, в результаті чого загинула дівчина і однорічна дитина.

Сильні обстріли населеного пункту з артилерії
повторилися 17 вересня і 8 жовтня.

Джерело: informator.lg.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне