27.05.2016, 09:49

Перший день Надії Савченко після звільнення: фото

У перший день на волі Надія поспілкувалася зі співвітчизниками, викупалася у фонтані, підтримала родичів тих, хто ще залишається в полоні

У свій перший день після звільнення Надія Савченко поспілкувалася зі співвітчизниками, викупалася у фонтані, підтримала родичів тих, хто ще залишається в полоні. Про це розповіла її найближча подруга, львівська журналістка Ірина Юзик в Facebook і виклала фотографії.

"Надія дихає повітрям свободи і рідної землі. Адаптується, радіє сонцю. Посміхається життю. Я тішусь, що вперше за два роки бачу її такою. У неї відростають підрізані крила. PS 708 днів полону, якщо я правильно нарахувала", - написала Юзик.

Ірина Юзик - львівська журналістка і близька подруга Надії Савченко, вона їздила до неї в Ростов, була на побаченні, на судах, стояла під СІЗО, коли Савченко сиділа на сухому голодуванні, пізніше Ірина отримала заборону на в'їзд в Росію.

Фото: Ірина Юзик/facebook.com

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне