RU
05.07.2012, 15:54

Парламентський конвеєр: закони штампує сотня депутатів (фото)

Парламентський конвеєр: закони штампує сотня депутатів (фото)Парламентський конвеєр: закони штампує сотня депутатів (фото)Парламентський конвеєр: закони штампує сотня депутатів (фото)Парламентський конвеєр: закони штампує сотня депутатів (фото)Парламентський конвеєр: закони штампує сотня депутатів (фото)Парламентський конвеєр: закони штампує сотня депутатів (фото)Парламентський конвеєр: закони штампує сотня депутатів (фото)Парламентський конвеєр: закони штампує сотня депутатів (фото)Парламентський конвеєр: закони штампує сотня депутатів (фото)

Напівпорожня Верховна Рада один за іншим приймає закони щодо порядку денного. У сесійній залі фізично присутні не більше сотні депутатів, а кількість голосів на електронному табло щоразу перевищує 226 - саме такий мінімум потрібен для позитивного рішення. Режим голосування безпрограшний: дві руки - дві кнопки.

Опозиція до Верховної Ради знову не прийшла - депутати покинули парламент у вівторок після прийняття закону про основи мовної політики. Кілька парламентаріїв перебазувалися під Український дім і оголосили голодування, а фракції БЮТ і НУНС в цілому прийняли рішення не працювати в пленарному режимі аж до осінніх виборів.

Спікера Володимира Литвина і віце-спікера Миколи Томенка, які подали вчора у відставку, на їх робочих місцях у президії теж немає: засідання веде комуніст Адам Мартинюк.

З ранку депутати встигли прийняти понад 25 законів та постанов. Серед найбільш значущих - постанова про направлення в КСУ законопроекту про гарантії недоторканності для нарпепів ("за" 236 карток депутатів), календарний план наступної парламентської сесії, зміни в Податковий і Земельний кодекси, закон про адвокатуру
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне